Şener, Beşiktaş'tan süre istedi

Beşiktaş'ta Teknik direktör Şenol Güneş'in göreve gelmesinin ardından transfer çalışmaları hız kazanıyor. Tecrübeli teknik adamın yönetimle bir araya gelmesi ve önümüzdeki hafta içinde resmi girişimlerde bulunulmasını bekleniyor.

GÜNDEM 14.06.2015 - 14:38 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Siyah beyazlı takımın tecrübeli çalıştırıcısı Şenol Güneş, imzasının ardından takıma istediği mevkiileri yönetime iletmiş; yönetim de Güneş'e hem scout ekibinin hem de menajerlerin önerdiği isimleri söylemişti. 

Antalya'da tatilini sürdüren Şenol Güneş ile Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi ve Dış Transfer Sorumlusu Erdal Torunoğulları hafta içinde bir araya gelerek transfer konusunda somut adımlar atılması bekleniyor.

Yabancı isimlerde nokta transfer yapmayı hedefleyen siyah beyazlı yönetim bu konuda teknik direktör Şenol Güneş'in yönlendireceği isimlere giderek, önümüzdeki sezonun planlamasında deneyimli teknik adama yardımcı olmaya çalışacak.

Fenerbahçe'nin büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtilen Bursasporlu Şener'in o mevkiide Fenerbahçe'nin değişilmezlerinden olan Gökhan Gönül'ün olması ve Şenol Güneş'in Beşiktaş ile sözleşme imzalamasının ardından kafasının karıştığı ve bu konuda süre istediği öğrenildi. Beşiktaşlı yöneticilerin önümüzdeki günlerde bu transferle alakalı girişimlerde bulunması bekleniyor.

Öte yandan futbolcuların performanslarını artırabilmek anlamında çalışmalarını sürdüren deneyimli teknik adamın tesis personelinden ve teknik kadrodan bu konuyla alakalı yardım aldığı öğrenildi. Beşiktaş'ın sezonu açtığı ilk günden itibaren, futbolcularından beslenmesinden uyku düzenine, sosyal hayatlarından yaşamlarına kadar birçok konuyla yakından ilgileneceği ve gerekirse bu anlamda profesyonel yardım alacağı öğrenildi.

 

LİGTV

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@