Savunmada büyük tehlike

Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yla oynayacağı mücadele öncesinde değerlendirmede bulundu: Ligde bu kadar çok üretip de gol atamayan kaç tane takım var acaba. Kara Kartal'da saha yok, sıhhat yok, sakat ve cezalı da çok!

FUTBOL 20.11.2014 - 02:47 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Uğur Boral, birkaç maçtır yedek bekliyordu. İlk 11 olmasa bile oyuna girmesini bekliyorduk. Ama Uğur ameliyata girmiş. Teşhis de ‘diz menisküs yırtığı’. Geçmiş olsun kardeşim. Yedek kulübesinde mi sakatlandın Uğur ? İyileşmeden mi yedek kulübesine girdin yoksa... Ya da idmanda amansız bir ikili mücadele mi yeniden sakatladı seni? Nedir senin derdin ? Kaç yıldır Beşiktaş’tasın ? Ne aldın ne verdin ? Hiç sormazlar mı sana ya da sen kendine sormaz mısın, ‘Nedir senin niyetin ?’. Kimindir bu ihmal? Oynamana var mıdır bir ihtimal?

Savunmada büyük tehlike

Defansta durum ortada. Franco ve İsmail cezalı. Tolga ve Ersan’ın da durumu şüpheli. Tolga iyi durumdayken bile her maçta en az üç tane buz tedavisi var. Durumu şüpheliyse o zaman oyun sık duracak demek ki. Orta sahada Atiba ve Veli çok koşacaklar yine.

Forvette de sıkıntı var

Forvet ise tüketici haklarını koruyabilir ziyadesiyle... Süper Lig’de bu kadar çok üretip de gol yapamayan kaç takım var acaba ? Kısacası zorlu maç öncesi Kara Kartal’da; saha yok, sıhhat yok, sakat ve cezalı da çok!

16: Beşiktaş’ın Kasımpaşa’yla oynadığı 22 maçtan aldığı galibiyet sayısı.
1: Siyah-Beyazlılar’ın, Kasımpaşa karşısında aldığı yenilgi.
5: Kara Kartal’ın ligde 9 maçta kazandığı galibiyet.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@