Başkan Orman, FANATİK’e yaptığı açıklamada Siyah-Beyazlı taraftarların desteğiyle sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını söyledi ve ekledi: Şampiyonluk turunu Vodafone Arena’da atacağız!

 Siyah-Beyazlılar’ın 1 numarası Fikret Orman, 4-0’lık Kayserispor zaferinin ardından şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu. 15 Mayıs’taki seçim kongresi için çalışırken bir yandan da Ümraniye’de kamp kuran Orman, yönetiminden oyuncusuna mutlu sona olan inançlarının tam olduğunu söyledi. Başkan, “Daha önce yöneticiyken şampiyonluk görmüştüm. Ama başkanlığım zamanında hiç bu kadar şampiyonluğa yakın olmadık. Adım adım şampiyonluğa gidiyoruz. Puan farkı olsa da son maça kadar aynı ciddiyetle yolumuza devam edeceğiz” sözlerini sarf etti. Öte yandan seçim çalışmalarına da değinen Başkan Orman, “Camiamıza layık olacak bir ekip kurmak için çalışmalarımız sürüyor. Ben vefalı biriyim. Her şeyi 40 kez düşünüyorum. Ama konu Beşiktaş’ın menfaatleri olursa kimseyi tanımam. Şu anda tek önceliğimiz şampiyonluk” yorumunda bulundu.

‘Averajla değil farkla lideriz’ 

Akhisar beraberliği sonrasında kendileri hakkında yapılan olumsuz yorumlara da tepki gösteren Orman, “Takımımız averajla değil puan farkıyla lider. Ligde en güzel futbolu biz oynuyoruz ve en sempatik kulübüz. Bunu sadece ben değil herkes söylüyor. Gittiğimiz her yerde birçok takımın taraftarı gelip fotoğraf çektiriyor, iyi dileklerde bulunuyor. En küçük tepki görmüyoruz. Sezon sonunda yeni stadımızda şampiyonluk turu atacağız” dedi.