"Şampiyon olmamız engellenemez"

Beşiktaş'ın, Mersin İdmanyurdu ile 17 Ocak'ta oynaması gereken maç için tribüne gelen binlerce taraftar mücadelenin ertelenmesinin ardından isyan etmişti.

FUTBOL 18.02.2016 - 02:54 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Soğuk havaya ve olumsuz şartlara aldırış  tmeden takımlarına destek olmak adına stadı dolduran taraftarlar maç ertelenince, özellikle sosyal medyadan, “Buz gibi havada maça geliyoruz, takımlar oynamıyor” görüşünde birleşerek tepkilerini dile getirmişti. Tam 31 gün sonra aynı maçı izlemek için yine Başakşehir yollarına düşen Siyah-Beyazlı futbolseverler bu kez sis nedeniyle hakemin soyunma odasına gittiğini görünce adeta çıldırdı.
Ne trafik ne de hafta içi!

Hafta içi ve trafik saati olmasına rağmen Başakşehir’deki yerlerini alan 10 bin Beşiktaşlı taraftar, hep bir ağızdan, “Şampiyon olmamız engellenemez” tezahüratıyla stadı inletirken maçın oynanacağına dair gelen haber müjde niteliğindeydi. 90 dakika sonunda gelen galibiyetle iyice coşan Kartal’ın 12. adamı artık bir diğer erteleme maçı olan 15 Mart’taki Trabzon karşılaşmasını beklemeye başladı. Mücadeleyi, az sayıda Mersin İdmanyurdu taraftarı da tribünden takip etti.


FANATİK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@