Beşiktaş Kulübü'nün 113. kuruluş yılında Şeref Bey kabri başında anıldı.

Gözden kaçırmayın

Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor Flaş iddia! Muleka Beşiktaş için geliyor
 Yahya Efendi Mezarlığı'nda yapılan anma törenine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Basketbol Şube Sorumlu Yöneticsi Hakan Özköse ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Yalçın Kaya Yılmaz, kongre üyeleri ve Beşiktaşlı genç taraftarlar katıldı.
Tören sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Fikret Orman tüm Beşiktaş camiasının 113. yılını kutlarken Vodafone Arena'nın açılış tarihini Salı günü yapacakları basın toplantısı ile açıklayacaklarını söyledi.
Başkan Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:
"BEŞİKTAŞ ÇOK ASİL BİR KULÜPTÜR"
"Bundan 113. sene önce Serencebey'de, Fuat Paşa Yalısı'nda kurulan o zamanın padişahı tarafından desteklenen bir kulüp burası. Bizim ceddimiz çok vatansever insanlardan oluşmuştur. 1915'deki Çanakkale Savaşı'nda 22 tane sporcumuz savaş meydanında ölmüş. Şark Cephesi'nde Sarıkamış'ta da tespit edebildiğimiz 7 tane sporcumuz ölmüş. O'nların anısına oralarda bir şeyler yapmak istiyoruz. Çok asil bir kulüptür burası. Allah nicelerini nasip etsin. Biz de geldik görev yapıyoruz. Bizden sonrakilere de bu büyük camiaya hizmet etmeyi Allah nasip etsin. Bütün Beşiktaşlıların da yeni senesi kutlu olsun. Bu sene önemli bir sene bizim için. Yeni stadı açıyoruz. Yeni stadımızın açılışını şampiyonluk ile taçlandırmak istiyoruz."
"STADIN AÇILIŞINI SALI GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIZ"
"Stat açılış ile ilgili haftaya bir basın toplantımız var. Stadın ne zaman açılacağını galiba Salı günü açıklayacağız. Aslında 19.03'de açmak arzu ettiğimiz bir tarihti. Planlarımızdan bir tanesiydi ama yetiştiremedik. Şimdi yeni tarihe yetiştirmeye çalışıyoruz.19:03 açıkladığımız bir tarih değildi, aklımızda olan bir tarihti, nasip değilmiş. Farketmez, bizim açımızdan stadın açılması, futbol takımımızın oraya dönmesi önemli. Bu gün de artık çim montajına başlıyoruz. Skorbordlarımız geldi, çatı bitti. Hızla finişe doğru gidiyoruz."