Saldırıya Uğrayan Taraftar Konuştu

Engelli derbisinde saldırıya uğrayan Beşiktaş taraftarı Kartalbakisi.com'a konuştu.

28.11.2011 - 15:27 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi derbisi öncesinde engelli bir Beşiktaş taraftarına yapılan saldırıyı Kartalbakisi.com olarak sizlere duyurmuştuk.

Büyük ses getiren haberimizin ardından olayın kahramanı engelli Beşiktaş taraftarı V.D.A.'ya ulaştık ve ayrıntıları sizler için öğrendik.

İnternet sitemize açıklama yapan V.D.A., Ahmet Cömert Spor Salonu'ndaki Galatasaray-Beşiktaş maçını izlemek için iki arkadaşı ile birlikte Metrobüs Şirinevler durağına geldiğini belirterek, 'Burada üç kişi tarafından saldırıya uğradık. Saldıranlardan birinin elinde sarı kırmızı bilekliği gördüm. Bu yüzden, üzerimizdeki Beşiktaş forması nedeni ile bize saldıran Galatasaray taraftarları olduğu kanaatine vardık. Sonrasında olaya polis memurları müdahale etti. Yapılan tahkikat sonucunda bu isimlerin Galatasaray tribünleri ile bir alakalarının olmadığı bize iletildi. Saldırganların, benzer suçlardan sabıkaları bulunan ve maçla herhangi bir ilgileri bulunmayan isimler olduğu ortaya çıktı. Ben ve arkadaşlarımda çeşitli çizikler oluştu. Önemli bir sağlık problemimiz yok. Kartalbakisi.com'a Beşiktaş taraftarına yönelik bu tarz bir saldırıda ortaya koyduğu hassasiyet için teşekkür ediyorum.' ifadelerini kullandı.

Kartalbakisi.com

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@