Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin, editörümüz Ertan Süzgün'e maçı değerlendirirken rövanş için de Teknik Direktör Bilic'e uyarılarda bulundu.
 
Sinan Engin: "Beşiktaş, maçın genelinde iyi bir mücadele ortaya koydu. Kalesinde pozisyon vermeyen, kontrollü bir takım izledik. Liverpool'a karşı hem hücum he m de savunma yapmanız zor. Beşiktaş, dengeli oynayarak 90 dakikayı bitirdi. Rakip kalede pozisyonlarda buldu ama olmadı" diye konuştu.
 
AMAN BİLİC DİKKAT!
 
Rövanşın ilk maçtan daha zorlu geçeceğinin altını çizen Engin, "Liverpool deplasmanda bizim oradaki oyun sistemimizi oynamaya çalışacak. Avantaj onlarda. Savunma yaparak dengeli oynayarak Beşiktaş'ın gelmesini bekleyecekler. Aman Bilic dikkatli olsun. Yine sabırla mücadele edip kontrollü oynatmalı" dedi.
 
MOTTA'NIN YAPTIĞI TAM BİR SALAKLIK...
 

Maçın bitimine 5 dakika kala Motta'nın yaptığı hareket tamamen salaklık. Ersan'ın karşılama durumu varken hatta kaleye şutta dahi Cenk'in kurtarma olasılığı var. Son adam değil bir şey değil.. Kaçırdığı adama çelme takıp penaltı yaptırması salaklıktan başka bir şey değil" ifadelerini kullandı. 

FUTBOLARENA