Sakatlık Krizine Son

Beşiktaş Yönetimi, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeki tüm antrenman sahalarının zeminlerini değiştirmeye karar verdi.

FUTBOL 25.03.2015 - 06:10 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş Yönetimi, Ümraniye’ye neşteri vuruyor. Siyah-beyazlılar, BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki tüm antrenman sahalarının zeminlerini değiştirmek için kolları sıvadı.

 

Son 5 sezonda yaşanan aşırı sakatlıklar ve futbolcuların şikayetlerini dikkate alan yönetim, zeminlerin yenilenmesi için harekete geçti. Geçen yıl zeminleri değiştirmek için çalışma başlatan ancak yüksek maliyet yüzünden geri adım atan yönetimin bu kez gerekli bütçeyi ayırarak sahaları yenileyeceği aktarıldı.

Önceki yıllarda geçici çözümlerle sahaları düzelten yönetim kurulunun sezon sonunda Ümraniye’de büyük bir çalışma başlatacağı ve tüm antrenman sahalarının yenileneceği ifade edildi.

Bu arada kaptan Tolga Zengin’in sezonu kapatması nedeniyle şoka giren siyah-beyazlılar sezon boyunca yaşanan tüm sakatlıkları inceleme kararı aldı.Bu sezon 20 oyuncunun toplamda 40 kez sakatlanmasını mercek altına alan yönetim kurulu, sağlık ekibinden geniş kapsamlı bir rapor isteyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@