Sağlık Bakanlığı 2020 Yılı Kura Sonuçları Açıklandı! 14 Bin İşçi Alınacak!

14 bin kişinin alınacağı Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı için kura çekimi yapıldı. Bugün ve yarın noter huzurunda yapılacak çekilişler sonrası başvuru sonuçları https://iscisonuc.saglik.gov.tr adresinden duyuruluyor. Kura çekimi ile ilgili detayl

GÜNDEM 09.04.2020 - 00:26 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Sağlık Bakanlığı14 bin sürekli işçi alımı için kura sonuçları açıklandı. Başvurular İŞKUR üzerinden alındı. Sağlık Bakanlığı işçi alımı için başvuru yapan adaylar kura sonuçlarını dört gözle bekliyordu.

KURA SONUÇLARI ÖĞRENME SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapılacak olan kuralar, 08-09 Nisan 2020 tarihlerinde Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile noter huzurunda 14.000 işçi asil, 14.000 işçi ise yedek olmak üzere gerçekleştirilecektir. Corona virüsü (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında kura salonuna katılımcı alınmayacaktır. Kura sonuçları aynı gün saat 20.00' den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.

08 NİSAN 2020 (ÇARŞAMBA):

Bakanlık Merkez Teşkilatı, Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Hakkâri, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri için,

09 NİSAN 2020 (PERŞEMBE):

Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve Yozgat illeri için kura işlemi gerçekleştirilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@