Sağlam, Gökhan Töre ile yaşananları anlattı!

Bursaspor'un tecrübeli teknik patronu Ertuğrul Sağlam, maç içerisinde ve sonunda tartışma yaşadığı Gökhan Töre ile neler yaşandığını anlattı.

GÜNDEM 08.11.2015 - 22:56 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında Beşiktaş’a 1-0 yenilen Bursaspor’da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yayıncı kuruluşa konuştu. Sağlam, maç içerisinde diyaloga girdiği Gökhan Töre ile yaşadıklarını anlattı.

Sağlam, “Böyle şeyler futbolda oluyor. Gergin atmosfer oluyor bu maçlarda. Dikkatli olmak gerekiyor. Söylenecek bir söz onarılmayacak sözler ortaya doğuruyor. Ancak anormal şeyler olmadı” dedi.
Bursaspor’un tecrübeli hocası Ertuğrul Sağlam, karşılaşmayı ise şöyle değerlendirdi;
“Karşımızda iyi bir takım vardı. İyi kadroya sahip olurken de sezon başında iyi organize olan bir takım Beşiktaş… Biz de sezon başından bu yana sıkıntıları çöze çöze gitmeye çalışıyorum. Oyuncularım bu akşam yenilgiyi hak etmediler. İyi mücadele oldu. Rakibe fazla oynama şansı vermedik. Maçın başındaki Mario Gomez’in pozisyonu dışında tehlike yaşamadık.”
“BEŞİKTAŞ ZORLU DEPLASMANDAN 3 PUAN ALDI”
“Direkten dönen toplarımız oldu. Daha üretken olabilirdik. Son pasları iyi yapabilirdik. Son dakikada golü yedik ama tabi ki üzüldük. 1 puanı alacaktık ancak o puanı kaybettik! Biz bu mücadeleyi ilerideki haftalara taşırsak, daha çok puanlar kazanabiliriz. Oyuncularımızın oyunundan ve azimlerinden memnunum. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum. Onlar bu zorlu deplasmandan 3 puan alarak çok büyük iş başardılar. Bundan sonraki maçlara daha az hata yaparak gitmek istiyoruz.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@