Jose Sosa, BJK TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde BJK TV’ye özel bir röportaj veren Arjantili yıldımız Sosa, liderliği sürdürmek istediklerini söyledi.
 
Şampiyon olmak istediklerini dile getiren Jose Sosa şunları söyledi:
 
“Takım ortaya iyi bir karakter koyuyor. Sonuna kadar liderliği korumak istiyoruz. Takımımızda bu kapasite ve istek var. Son haftalarda ekstra performans gösterip şampiyon olmak istiyoruz.”
 
“Maçların büyük kısmında on numara oynadım. Sevdiğim gerçek pozisyonum on numara. Sorumluluğu yüksek bir mevki. Ofansa büyük katkı vermek lazım. Hiçbir zaman oynadığım pozisyonu sorun etmem.”
 
‘Avrupa’da devam etmek güzel’
 
Liverpool’a karşı oynamak güzel olacak. Avrupa’da devam etmek güzel. Rakibimiz Avrupa’da tarihi olan bir ekip. Lig ve Avrupa çok farklı platformlar. Avrupa’da ligde oynadığımızdan daha fazla motivasyonla oynamalıyız. İki maç oynayacağız. Devam edeceğiz ya da eleneceğiz. Güzel maçlar olacak.”
 
“Rakibi incelemek teknik heyetin işi. Asıl önemlisi oyuncuların sahada yapacakları. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”
 
‘Sadece Beşiktaş’ı düşünüyorum’
 
“Adaptasyon sürecini atlattım. Değişik bir kültüre geldim. Grup olarak iyi iş çıkarıyoruz. Kalitesi yüksek ve mücadeleye dayanan bir ligdeyiz. İyi gittiğimizi düşünüyorum. Kişisel olarak oyunumdan memnunum. Her zaman en iyisini yapmaya çalışıyorum. Daha iyi olabilirim. Milli takım ile ilgili düşüncem yok. Sadece Beşiktaş’ı düşünüyorum.”
 
“Kartal dövmesi yaptırmayı zaten düşünüyordum. Beşiktaş’a geldikten sonra her yerde kartal görünce yaptırmaya karar verdim.”
 
“Türkiye’deki taraftarın sıcaklığı ve gösterdikleri ilgi beni çok mutlu ediyor.”