Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü
 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı kulübün son 4 yılda sadece 41 milyon euro bonservisi bedeli ödeyerek büyük bir başarı elde ettiğini ifade eden Orman, Beşiktaş'ta artık "satış" döneminin başladığını ifade etti.
Oğuzhan Özyakup ve Gökhan Töre gibi transfer gözde isimlerine de açık kapı bırakan ve değerini bulması halinde satılabileceğini ima eden Orman, "Son 4 sezonda 41 milyon euro bonservis bedeli ödemişiz. Artık Beşiktaş, 2 oyuncu satacaktır, 3 oyuncu alacaktır" ifadelerini kullandı.

"SADECE AL DÖNEMİ ARTIK BİTMİŞTİR"

Beşiktaş'ta artık oyuncu satışlarının yoğunlaşacağını da dile getiren Orman, "Artık sadece al dönemi bitmiştir, satacağız, yenisini alacağız, yetiştireceğiz ve onu da satacağız. Beşiktaş bundan sonra böyle olacak. Önümüzdeki günlerde de yurt dışında bir takım alacağız ve orada da bir pilot takım kuracağız. Bizim yeni politikamız budur. Bizim bir ara takıma ihtiyacımız var ve bu takımı da bulacağız. Mario Gomez'in yanında altyapıdan bir çocuk oynatmak çok zor, buna çözüp bulacağız." şeklinde konuştu.