Ryan Babel devre arasına kaldı

Beşiktaş’ta, Ryan Babel ile yeni sözleşme uzatma konusu, yeni sezonun devre arasına kaldı.

GÜNDEM 19.07.2018 - 12:08 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş’ta, Ryan Babel ile yeni sözleşme uzatma konusu, yeni sezonun devre arasına kaldı.

Transferde alacağı oyunculardan çok, takım içindeki futbolcularına gelen tekliflerle gündemde yer alan Beşiktaş’ta, Ryan Babel ile yeni sözleşme uzatma konusu, yeni sezonun devre arasına kaldı.

İlk olarak iki ay önce bu konunun gündeme geldiği öğrenilirken, Flemengo’dan yapılan teklif nedeniyle görüşmelerde ufak tefek pürüzler yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Babel’in Brezilya’ya gitmek istememesi nedeniyle bu konu kapanırken, yönetimin de yeni sözleşme görüşmelerinin devre arasında yapılmasının daha uygun olduğuna karar verdiği belirtildi.

Hollandalı futbolcunun, İstanbul’u çok sevmesi nedeniyle Beşiktaş’tan ayrılmak istememesi yönetimin elini yeni sözleşme için güçlendiriyor.

Rijeka’ya yüzde 20

Öte yandan Beşiktaş’ın futbolcusu Matej Mitrovic’in transfer haberleri ülkesinde heyecan yarattı. Hırvat basınındaki haberlerde oyuncunun 4 milyon euro karşılığında Club Brugge’e gideceğine dikkat çekilirken bu bedelin bir bölümünün eski kulübüne kalacağı savunuldu.

Siyah-beyazlı takımla yaptığı sözleşmede oyuncunun bir sonraki transferinin yüzde 20 hakkının Rijeka’da olduğu ve 800 bin euronun mavi-beyazlılara gideceği belirtildi.

Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@