Rota Rolando

Beşiktaş, Metalist Kharkiv’in Moledo’yu bırakmaması nedeniyle natif isimlere yöneldi. Siyah-beyazlıların, Porto forması giyen Rolando için kolları sıvama kararı aldığı öğrenildi. Bilic’in ısrarla istediği Lanzini için ise umutlar giderek azalıyor

FUTBOL 04.07.2014 - 04:05 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Lanzini ve Mitroglou transferlerinde beklemeye geçen BeşiktaşYönetimi, stoper bölgesine düşünülen Moledo’dan büyük ölçüde vazgeçti.Ukrayna’da yaşanan iç karışıklık nedeniyle maçların güvenli şehirlerdeoynanma kararından sonra bu oyuncuyu alması iyice zora girensiyah-beyazlılar gözünü Porto’da oynayan Rolando’ya çevirdi.

FutbolGenel Direktörü Önder Özen’in listesindeki natif isimlerden biriolan Rolando için kolları sıvama kararı alan yönetim önce Özen’i iknaetmeye çalışacak.

Siyah-beyazlılar, Beşiktaş’a gelmeden önce deMoledo’yu takip eden ve bu futbolcuyu hâlâ çok isteyen Özen’in buısrarından vazgeçmesi için çaba sarfedecek. Beşiktaşlı yöneticiler,stoperdeki ikinci isim olan ve Lille forması giyen Marco Basa’yı dagündeme alacak.


Tüm imkanlar zorlanıyor


MetalistKharkiv’in, Moledo’yu bırakmaması nedeniyle köşeye sıkışansiyah-beyazlılar, orta saha konusunda ise Lanzini’yi beklemeye devamedecek. Beşiktaş dışında Avrupa’daki birçok takımın da gündeminde olanArjantinli oyuncunun ülkesindeki vergisini ödemeyi kabul etmeyensiyah-beyazlılar, Lanzini dosyasını önümüzdeki hafta kapatmayıplanlıyor. River Plate kulübünün bu konuda geri adım atmaması halindeise yönetim, genç yıldızın transferini bitirmek için bütün imkanlarınıseferber edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@