Ronaldinho İmzaladı mı ?

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Brezilya'lıyıldız futbolcu Ronaldinhotransferi için nefesler tutuldu, hareketli saatler yaşanıyor.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Brezilya medyasında transfer  konusunda sorular yöneltilen sorulara Ronaldinho,beklendiği gibi olay resmileşmeden konuşmaktan kaçındı. Yıldız futbolcu,konuyla ilgili kendi ağzından net bir şey yazılmasını istemediğinibelirtirken, menajerinin Beşiktaş  ile görüşmelerde bulunduğunu ifadeetti.



Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi Ronaldinho'nun gönlünden geçen bir oyuncu olduğunu belirten Çebi, "Buteknik kadro ve yönetimin arzu ettiği, yönetimin de beni görevlendirdiğikonudur. Görüşmeleri yaptım.  Bir gün imza atılmışhaliyle önümüze gelebilir" diye konuştu.



Ronaldinho'nun menajeri ve ağabeyi Roberto Assis, dün İstanbul'agelerek Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüştü. GörüşmedeBeşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen de hazır bulundu.



Beşiktaş kulisleri, dünden beri ilginç bir iddiayla çalkalanmaya başladı. Beşiktaş kulislerinde konuşulan iddiaya göre  Ronaldinho menajeri ile ön anlaşma yapıldığı ve imzaların atıldığı konuşuluyor.Beşiktaş yönetimi borsa engeline takılmamak için transferi saklıyor.Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Beşiktaş Kulübü'nün son dönemde transferedilen futbolcular için ilgili düzenlemeler gereğince yapması gerekenözel durum açıklamalarını ''SPK tarafından alınan sözlü onayçerçevesinde yapmadığı'' şeklinde basın yayın organlarında çıkan haberve özel durum açıklamaları hakkında da çıkan haberleri yakından takip ettiği öğrenildi.