Beşiktaş taraftarlarının, UEFA Avrupa Ligi grup mücadelesinde Genk'e karşı 4-2'lik ağır mağlubiyetin yaşandığı maçta gösterdiği sert tepkinin bugün oynanacak Çaykur Rizespor maçında son bulması bekleniyor.

Beşiktaş tribünleri, Genk'e karşı oynanan maçta Medel ve Gökhan Gönül dışında bütün futbolcuları ıslıklamış. Özellikle Quaresma ve Oğuzhan Özyakup protestodan en fazla nasibini alan isimler olmuştu. 

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Haftanın en çok konuşulan konularından biri olarak gösterilen oyunculara yönelik protestoların yerine, taraftarın bu kez takımı bağırlarına basacağı ifade edildi. Özellikle Oğuzhan Özyakup’a gösterilen tepki, gündemin en çok konuşulan maddelerinden biri olurken, tribünler başta bu oyuncu olmak üzere tüm takıma Çaykur Rizespor maçında destek verecek.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta derbi primi belli oldu Beşiktaş'ta derbi primi belli oldu

Beşiktaş taraftarlarına ait sosyal medya hesaplarında bu durum ifade edilirken, siyah-beyazlıların en büyük taraftar grubu Çarşı da, attığı bir tweetle, deyim yerindeyse kenetlenme mesajı verdi. Oğuzhan Özyakup’un bir görselini paylaşan Çarşı, “Ölüm olsa dönemeyiz bu yoldan; Canım feda olsun sana Beşiktaş. İnanıyoruz kaptan” sözlerine yer verdi.