Metin Albayrak: 'Gelecek sezon için kaleci transferinin ‘K'sini bile düşünmüyoruz'

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den komando kampı! Valerien Ismael'den komando kampı!

Beşiktaş'ın yeni sezon planlamasında kaleci transferi hiçbir şekilde gündemde olmayacak.
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, önümüzdeki sezona ait planlamalar içinde kaleci transferi yapmaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Albayrak, 'Basında zaman zaman yer alan kaleci transferi yapacağımız haberleri gerçek dışı. Bizim gündemimize hiçbir zaman kaleci transferinin ‘K'si bile gelmedi.

 

Elimizde 3 tane çok iyi kalecimiz var. Tolga ve Cenk'ten sonra onların yerine geçen Günay'ın ortaya koyduğu performans bile herkesin takdirini toplamış vaziyette. Niye kaleci transferi yapalım ki? Zaten bunların haricinde alttan gelen çok iyi ve gelecek vadeden 2 tane daha genç kalecimiz var.

 

Biz şu anda bütün takım, yönetim ve camia olarak sadece önümüzdeki 7 maça konsantre olduk. Bütün dikkatimizi şampiyonluk yarışına verdik. Bu aşamada transfer konuşacak değiliz. Tabii ki bir yandan da önümüzdeki sezona dair planlamalarımızı yapıyoruz. Ama bunu herkesle değil, kendi içimizde konuşuyoruz. Henüz sezon bile bitmemişken transfer haberleri ile gündemimizi meşgul etmek istemiyoruz. Hele ki hiç gündemimize dahi gelmeyen konuşmaların satır arasında bile geçmeyen kaleci transferi haberlerini doğru bulmuyoruz" diye konuştu.