2-1’lik Mersin maçından sonra durum değerlendirmesinde bulunan siyah-beyazlılar, “Forma savaşının kızışması beraberinde başarıyı da getirecek. Oğuzhan’ın bile performansı bir tık daha yukarı çıktı” görüşünde hemfikir oldular.

Gözden kaçırmayın

N'Koudou, Kayserispor maçının kadrosuna alınmadı N'Koudou, Kayserispor maçının kadrosuna alınmadı
BEŞİKTAŞ’IN, G.Saray’ın Bursa beraberliğiyle 2 puan kaybettiği haftada Mersin İdmanyurdu’nu geçip, lider F.Bahçe’nin ensesinde soluğunu iyice hissettirmesi yöneticileri mest etti. Ligin ilk yarısındaki performanslarından biraz uzakta olsalar da devre arası yapılan takviyelerin takıma pozitif etkide bulunduğu görüşünde birleşen siyah-beyazlı idareciler, forma rekabetinin getirdiği hırsın şampiyonluk yarışında kendilerini bir adım öne çıkartacağını düşünüyor.
 
BAŞKENT’TEKİ 2-1’lik galibiyetin ardından yaptıkları durum değerlendirmesinde Tolgay Arslan, Opare ve Milosevic transferleriyle hedefi 12’den vurduklarını belirten yöneticiler, “Güçlü ve genç kadromuz doğru hamlelerle daha da kuvvetli hale geldi. Her bölgede birçok natifimiz olması hem lig hem kupa hem de Avrupa’daki yoğun maç trafiğinde bizim işimizi kolaylaştıracak.
 
TRANSFER döneminde ne denli isabetli tercihler yaptığımız daha ilk maçta ortaya çıktı. Kızışan forma rekabeti, mevcut kadrodaki isimlerin de performansını direkt etkiledi. Eleştirilen Oğuzhan’ın grafiği bile bir tık yukarı çıktı. Takımdakiler yeni arkadaşlarına alışınca çok daha farklı bir Beşiktaş izleyeceğiz. Transferlerin getirdiği artıların meyvelerini zaman geçtikçe çok daha verimli bir şekilde toplayacağız” ifadelerini kullandılar.