Ziraat Türkiye kupasında rezaletlerin yaşandığı gece sonrası Şenol Güneş'in açıklamaları...

Şenol Hoca şöyle konuştu

"Maça çıkarken kazanmayı düşünüyorduk. Güzel futbol oynamaya çalıştık ve ilk yarıda bütün provakasyonlara rağmen oyunu toparladık. Futbol bu olabilir diyerek bu konuları geçiştiriyorduk.

Gözden kaçırmayın

Çocuk ve Oyun Sitesi Yayında! Çocuk ve Oyun Sitesi Yayında!

Oyun kontrolümüzdeyken gereksiz bir kırmızı kart ikinci yarı üstünlüğü Fenerbahçe'ye verdi. Çıkarken yediğimiz gol rakibe avantaj sağladı. Kupadan elendik.

Rakibi tebrik etmek bile doğru değil. Kazanan bir takım oldu. Bugünde oyuncularım ile gurur duyuyorum. Sadece futbol oynamanın yetmediğini öğrendiler. Hakem ile ilgili konuşursam bazı yorumcu arkadaşlar üzülebilir. Onların attığı golde Lens'in golünü iptal etti, sarı kart göstermedi. Geçen sene Quaresma kırmızı yemişti. Biz iyi takımız. Rakibin bu tip provakasyonlarına izin vermemek gerekir. 

Benim Kjaer ile işim yok. Van Persie gelirken bu adamın provakasyonlarına nasıl geliyorsunuz dedim, Kjaer üstüme geldi. Üzerime gelince rahatsız oldum. Van Persie'ye hakem bugün çok izin verdi. İyi profesyonel olmuş, Türkiye'yi iyi tanımış. Beğendiğim bir oyuncuydu. "