''Radikal Kararlar''

Fikret Orman, Futbol Komitesi Başkanı Önder Özen'in rahat çalışması için Metin Albayrak ve Deniz Atalay'ın yetkilerini alıp görev değişikliğine gidecek.

GÜNDEM 10.06.2014 - 02:51 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

BEŞİKTAŞTA FutbolKomitesi Başkanı Önder Özen, transfer politikası ve Gökhan Töre'yisavunması nedeniyle yönetimde bazı isimlerin tepkisini çekerken başarılıisme Başkan Fikret Orman tam desteğini sürdürüyor. Zaman zaman sivriaçıklamaları ile dikkat çeken Özen, Gökhan Töre'nin A Milli takımkampını basıp Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ı silahla tehdit ettiğiyada ettirdiği iddialarına kesinlikle inanmadığını söylemişti. Töre'yegörüşüp "Kendisine sordum, kesinlikle yalan olduğunu söyledi. Ben onainanıyorum. Hatta Ömer ve Hakan çıkıp 'Gökhan silah dayadı' dese bileben Gökhan'a inanırım" sözleriyle Sezer Öztürk'ün de büyük tepkisiniçekmişti. 

ALBAYRAK'IN YERİNE ÜRKMEZGİL


FikretOrman, Özen konusunda oldukça özenli davranıp Futbol KomitesiBaşkanı'nı korurken yönetimde de Önder Özen'in rahat çalışması için yenigörevlendirmeler yapacak. Özellikle yönetim kurulu toplantılarında"Önder Özen gitsin, bu sıkıntılar bitsin" tepkisiyle dikkat çeken GenelSekreter Metin Albayrak için yeni bir görev düşünüyor. Albayrak sadeceyönetim kurulu üyesi olarak kalırken başarılı çalışmaları ile dikkatçeken Ahmet Ürkmezgil, kulübün genel sekreteri olacak. 

GÜNER DE ASBAŞKANLIĞA


YineAsbaşkan değişikliğine de gidilecek. Özen'e muhalefeti ile bilinenDeniz Atalay hem asbaşkanlıktan hem de futbol komitesinden pasifizeedilip yerine Umut Güner getirilecek. Güner, yönetimde stat vetesislerden sorumlu yönetici olarak çalışıyor. Fikret Orman'ın buhamleleri bu hafta veya önümüzdeki hafta yönetim kurulunda yapmasıbekleniyor.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@