Bugüne kadar 7 numaralı formayı giyerek Q7 kısaltmasını kullanan Ricardo Quaresma, eski formasına kavuşabilmek için Gökhan Töre'yi ikna etmek zorunda... Portekizli yıldız, takım arkadaşını razı edemezse numarasını 77 olarak belirleyecek.

Gözden kaçırmayın

Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor

Ricardo Quaresma ile her konuda anlaşan ve önümüzdeki günlerde bu oyuncuyu Avusturya’daki ikinci etap kamp çalışmalarına getirmeyi planlayan Beşiktaş yönetimi, Portekizli oyuncunun giyeceği forma numarasına karışmama kararı aldı.

 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; bugüne kadar 7 numaralı formayı giyerek Q7 ve RQ7 kısaltmalarını kullanan Quaresma, Beşiktaş’ta da ikinci kez aynı formayı giymesi için Gökhan Töre ile konuşmak zorunda kalacak. Takım içerisindeki eşitlik ilkesini bozmamak için 7 numaralı formayı kimin giyeceği konusunda tarafsız kalacak olan yönetim, Quaresma’nın böyle bir talebi karşısında, Portekizli oyuncuya adres olarak Gökhan Töre’yi gösterecek.

Geçtiğimiz sezon 7 numarayı giyen ve bu sene de aynı numaralı formayı sırtına geçirmek isteyen Gökhan Töre’nin, böyle bir istek karşısında nasıl bir tavır takınacağı şimdiden merak konusu oldu. İki oyuncunun geçmişte Chelsea’de birlikte forma giydiği ve birbirlerini tanıdıkları ortaya çıkarken, Quaresma’nın 7 numaralı formayı giyememesi durumunda 77 numarayı terfi etmesi bekleniyor.

TÖREN BELİRSİZLİĞİ

Beşiktaş yönetiminin istediği zaman bu oyuncuyu İstanbul ’a getirebileceği öğrenildi. Yöneticilerin, takıma ikinci kez geri dönecek olan Quaresma’yı, coşkulu bir şekilde Türkiye ’ye getirip getirmeme konusunda kararsız olduğu, Başkan Fikret Orman’ın vereceği talimata göre adım atılacağı bildirildi.