Quaresma'nın tepkisini çeken menajer Elif Sözeri'ymiş

Ricardo Quaresma'yı Fenerbahçe'ye öneren Beşiktaş'ın çok önceden devre dışı bıraktığı menajer ortaya çıktı.

GÜNDEM 29.01.2017 - 14:16 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Beşiktaşlı Quaresma bize gelmek istiyor ama almayacağım" dedi. Ortalık karıştı. Beşiktaş'ın görüşmelerde devre dışı bıraktığı menajer Elif Sözeri'nin "3.5 milyona onu FB'li yaparım" dediği bildirildi.

-Quaresma duyunca sinirlendi
Aziz Yıldırım'ın bu sözlerle kastettiği kişinin, FIFA menajeri Elif Sözeri olduğu anlaşıldı. Beşiktaş'ın Quaresma ile yaptığı görüşmelerde devre dışı bırakılan Sözeri devre dışı kalmasına kızıp, Fenerbahçe'nin kapısını çalmış ve "3.5 milyon euro verirseniz Quaresma'yı size getiririm" teklifini yapmış. Sözeri'nin bu tavrı, Quaresma'nın da tepkisini çekti. Olayı öğrenen Portekizli, "Türkiye'de Beşiktaş'tan başka kulüpte oynamam" diyerek Elif Sözeri'ye restini çekti. 

-Ricardo Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta kalacak
Ricardo Quaresma'nın Portekizli menajeri Rui Costa da yaşanan gelişmeleri ilişkin şu açıklamayı yaptı: "Quaresma'nın başka bir takıma teklif edilmesi söz konusu değil. Bin tane ajans var ve herkes herkesi birbirine öneriyor. Biz oyuncumuzu kimseye önermedik ve Quaresma, Fenerbahçe'de asla oynayamaz. Ne Fenerbahçe'ye ne de başka hiçbir kulübe gidemez. Ricardo, Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta oynayacaktır. Aziz Yıldırım, böyle bir şey söylediyse, kendisinde kesin bir problem vardır. Ricardo, Beşiktaş'ın oyuncusudur. Hep bu şeklide kalacaktır."

Akşam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@