Quaresma tamam, Gomez de yolda

Beşiktaş, Portekizli yıldız ve Porto ile el sıkıştı. Quaresma birkaç gün içinde İstanbul’a gelerek imza atacak. Mario Gomez’in transferi ise Fiorentina ile aradaki küçük pürüzler çözüldükten sonra resmiyet kazanacak

FUTBOL 17.07.2015 - 03:26 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez’i resmen renklerine bağlamak için artık geri sayıma geçti. Şimdiye kadar Dusko Tosic ile Andreas Beck’i kadrosuna katan Kartal, Quaresma ve Mario Gomez’de mutlu sona çok yaklaştı.
Siyah-beyazlı yönetimin, Quaresma ve Porto Kulübü ile her konuda kesin anlaşma sağladığı, Portekizli futbolcunun birkaç gün içinde sözleşme imzalamak için İstanbul’a geleceği ifade edildi. Quaresma transferinin 1-2 gün içinde resmen açıklanması bekleniyor.
Demba Ba’nın boşluğunu doldurmak için uzun süredir çaba harcayan Beşiktaş, Mario Gomez ve Fiorentina Kulübü ile de anlaşmaya vardı. 30 yaşındaki Alman golcüyü bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmak isteyen siyah-beyazlıların, Mario Gomez ile İtalyan ekibi arasındaki küçük pürüzlerin giderilmesini beklediği aktarıldı. Fiorentina’dan alacaklarına karşılık bonservisini isteyen başarılı futbolcunun, hak ettiği primleri alarak kulübüyle tüm bağlarını koparmaya çalıştığı vurgulandı.
Siyah-beyazlı yönetimin, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez transferlerine resmiyet kazandırdıktan sonra Kartal Yuvaları’ndan iki yıldızın formalarını anında satışa sunacağı ifade edildi. Bu oyuncuların gelmesiyle kombine ve forma satışlarını patlatmak isteyen Beşiktaş, Mario Gomez transferinde sponsor desteğini de arkasına almak için çalışma yürütüyor.

 

Kaynak:Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@