Quaresma için Rıdvan Dilmen'den Messi örneği

Süper ligin 18. haftasında Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Alanyaspor deplasmanında enfes bir performans sergileyen Quaresma için NtvSpor'da Rıdvan Dilmen Messi örneği verdi..!!

YORUM EKLE
YORUMLAR
hamsi kafa
hamsi kafa - 2 yıl Önce

senden mi öğrenecek insanlığı trabzon lan bakıyorum ekiciyi fenere vermek için bir yerlerini yırtıyorsun ama olmaz.topuzu fener aldı oynatmadı o yerin adamı vardı o insanlık suçu değil mi niye söylemiyorsun senin gerçek yüzün belli rıdvan sonra usta yorumcu falan da değilsin her yorumcunun söylediği şeylerden farklı ne söylüyorsun ki.seni meşhur ettiler malı götürüyorsun.

quaresma
quaresma - 2 yıl Önce

takım oyunu oynasın, basit oynasın, daha çok gol atsın, sinir yapmasın.. e o zaman bu vasat oğlu vasat ligde ne işi olacaktı?

kartal
kartal - 2 yıl Önce

aman bizim analizimizi yapma git fenerin yap kardeşim sen azizin uşağısın birde seni Türkiye ye mal ettiler ya ona çok kızıyorum senin kadar taraflı yorumcu yok Q7 nin kırmızıyı sen yazmışsın da gökana yapılanı yazmamışsın yoksa sendemi kırgınsın gökhana fenerden gittiği için ekici işine insanlık suçu diyorsun ama önceye git topuzu al oynatma o ne suçu.