Quaresma Çin dedikoduları hakkında konuştu!

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, şampiyonluk ve geleceğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 29.05.2017 - 15:38 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ta bu sezon sergilediği futbolla taraftarın sevgilisi olan Ricardo Quaresma, Trt Spor'a açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız şampiyonluk hakkında samimi açıklamalar yaparken transferi hakkında da konuştu.

***

Quaresma'nın açıklamaları şöyle;

Çok uzun bir yıl oldu bizim için. Avrupa maçları sezonu daha da uzattı. Bu kadar uzun bir maratonda istenmeyen olaylar da yaşanabiliyor. Önümüzdeki sene daha da iyi olacağız. Takımı tebrik ediyorum. Aslında başından beri şampiyon olacağımızı düşünüyordum. Kendimize göre lige kötü bir başlangıç yapmamıza rağmen yine  de düşüncem değişmedi.

***

'Hayatım boyunca eleştirildim'

Hayatım boyunca sahada farklı işler yaptğım için eleştirildim ve eleştirilmeye devam ediyorum. İnatçı bir karakterim ve o an kafama yatarsa sahada onu yapıyorum. Kariyerim boyunca ya çok sevilen ya da nefret edilen bir kişi oldum. Taraftarımız çok özel. Onlar benim için hep özel kalacaktır. Taraftarımız stada girdiğiniz an oynamasanız bile size o desteği veriyorlar.

***

'Çin konusu nereden çıktı bilmiyorum'

Çin'le ilgili hiçbir açıklamam olmadı, böyle bir konuşma da olmadı nereden çıktı bilmiyorum. Talisca'yla frikik antrenmanı yapmak benim için çok büyük bir keyif. Yaşça ondan büyük olmama rağmen çok şey öğrendim ondan. Aramızda kesinlikle rekabet yok. Çok büyük bir yeteneği var. O sıradışı.

***

'Performansım yaşlandıkça arttı'

Yaşlandıkça daha iyi olmaya başladım sanki. Her oyuncu sezona iyi başlangıç yapmak ister ama sonuç olarak güven bu konuda en önemli konu. Henüz konuşmadık ama milli takımda beraberiz. Uzun süredir arkadaşız. Her zaman konuşuruz aramızda.

***

'Şenol hoca nasıl davaranacağını biliyor'

Çok büyük bir hoca Şenol Güneş ve çok iyi bir insan. Bir sürü farklı karakterde insanlar var kulüpte ama Şenol hoca insanlara nasıl davranacağını çok iyi biliyor. Talisca kadar saçlarımı boyamam çünkü kel kalıyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@