Psv'nin Yıldızına Kartal Hamlesi

Ara transfer dönemi yaklaşırken transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş scout ekibinin izlediği değerlendirdiği rapor olarak sunduğu bir çok futbolcuda son kararı vermekte oldukca zorlanıyorlar.

ÖZEL 09.12.2013 - 11:25 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, genç bir futbolcunun da peşine düştü.

Takımakatkı sağlayabilecek genç yıldız futbolcu arayışında olan BeşiktaşScout ekibinin bir diğer gözdesi ise 1993 doğumlu Tufan Özbozkurt oldu.

Scoutekibinin titizlikte yürüttüğü çalışmalardan biri olan Tufan transferiiçin nabız yoklayan Siyah Beyazlı ekibin, genç futbolcuyu takibe aldığıöğrenildi.

PSV takımında forma giyen Tufan Özbozkurt, sol bek vesol açık mevkisinde forma giyebiliyor. Zaman zaman sağ bekte de görevalan genç futbolcu bir kez Hollanda U19 forması giyerken, Türkiye U19 veU20 Milli takımlarında da forma şansı buldu.


Tufan Özbozkurt. 2002 yılında, 8 yaşındayken PSV onu Elinkwijk'tankaptı.  PSV ile o dönemde 2 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı. 18yaşında. takıma geldiğinde E1 seviyesinde forma giyiyordu, şimdi A1seviyesinde ve muhtemelen çok yakında vitrini süsleyecek. U19 ve U20 Türk milli takımında forma giymişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@