Beşiktaş'ın peşinde olduğu Avusturyalı yıldız Prödl için aynı bölgede yaşanan Türkler, "Git, biz de seni izlemeye gelelim" diye bastırıyor.

Siyah-beyazlıların transfer listesinde ilk sıralarda yer alan, hatta prensip anlaşmasına vardığı iddia edilen Sebastian Prödl için, Avusturya'da yaşayan Türkler seferber oldu. Besiktas'ın, pesinde oldugu Avusturyalı oyuncu Prödl'ün, Türklerin yogunlukla yasadıgı Kirchberg kasabasında büyüdügü ögrenildi.

Gözden kaçırmayın

60 dakika 9 kişi oyanayan Beşiktaş, İzmir'den 3 puanla dönüyor 60 dakika 9 kişi oyanayan Beşiktaş, İzmir'den 3 puanla dönüyor

 

Beşiktaş'tan teklif aldığının Bild gazetesinde yayımlanmasından sonra Türk olan çocukluk arkadaslarının sürekli olarak Prödl'ü, Besiktas'a gitmesi konusunda zorladıkları bildirildi. Pek çok Türk arkadasının Prödl'ü, "Besiktas'a git, biz de seni izlemeye gelelim. Uçak parası ve biletler senden. Bizim takımlar çok para verir" diye ikna etmeye çalıstıkları ifade edildi. Bu arada Veli Kavlak'ın da, aynı sekilde Besiktas'a gelmesi için Avusturya'daki Türkler tarafından ikna edildigi belirtildi.