Portekizliler Elden Kaçıyor mu ?

Beşiktaş'ın 2 yıldızı Hugo Almeida ve Manuel Fernandes'in hala sözleşme yenilememesi kafalarda soru işaretlerine sebep oldu.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Siyah beyazlı yönetimin Fernandes ve Almedia ile sözleşme yenilemeyi ağırdan alması, "Acaba yollar ayrılacak mı" söylentilerine neden oldu.

Yönetim bugüne kadar 2 futbolcuyla yeni sözleşme yapacağını sürekli dile getirse de henüz net bir adım atmadı.Yönetim cephesinde ; Fernandes'in gece hayatı Almeida'nın ise istikrarsız grafiği yönetimin başını ağrıtan en önemli konulardan.

Bu sene 2 futbolcu da sezona fırtına gibi girmiş , Fernandes 9 maçta attığı 1 gol ve 8 asistle ; Almeida ise 7 maçta attığı 7 gol ile yıldızlaşmıştı.Geçmiş yıllarda önemli yıldızlarını sözleşme yenileyemediği için kaybeden Beşiktaş'ta Fernandes ve Almeida için de böyle bir durumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği  şimdilik merak konusu.

Portekizli futbolcuların takımdaki geleceğiyle ilgili 1 ay içinde çok önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor. Fernandes ile geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe'nin ciddi bir biçimde ilgilendiği biliniyordu.

2 oyuncunun bu konuda hiç konuşmaması ise ara transfer döneminin Beşiktaş için hareketli geçeceğinin habercisi gibi .


Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@