Portekiz'li çocuğun Quaresma sevgisi...

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Porto'yu 3-1 yenerek gecenin flaş sonuçlarından birine imza atan Beşiktaş, galibiyetin coşkusunu yaşamaya devam ediyor. Porto karşısında bambaşka bir Beşiktaş seyrettiklerini söyleyen Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ür

FUTBOL 14.09.2017 - 15:38 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Ahmet Ürkmezgil maça gelirken Quaresma ile ilgili yaşadıkları bir anıyı DHA ile paylaştı.

Ahmet Ürkmezgil ''Quaresma'nın Porto'da çok sevildiğini biliyorduk ama bu seyahatte gözlerimizle de şahit olduk. Havaalanından itibaren başlayan sevgi gösterileri, takım otelinin önüne gelip fotoğraf çektirmek, imza almak için bekleyenler hepsi güzel olaylardı ama maça gelirken yaşadığımız bir olay vardı ki bizi de çok sevindirdi ve etkiledi.

***

Yönetici arkadaşlarla takımdan ayrı bir otobüsle stada geliyorduk. Otobüsün yanında da önünde de Beşiktaş yazıyordu. Yolda yanımızdan öğrencileri taşıyan bir minibüs geçerken bütün minibüsteki çocuklar bizim otobüsü takım otobüsü zannettiler ve alkışlıyorlardı. Hatta bi tanesi resmen cama yapıştı ve Quaresma, Quaresma diye bağırıyordu. Minibüs trafikten dolayı da bir süre önümüzde gitti. Çocuk cama yapışıp dakikalarca 'Quaresma, Ricardo Ricardo' diye bağırıp durdu. Quaresma'yı göremeyince resmen ağlamaklı oldu. Biz de otobüsteki yöneticiler olarak çok duygulandık ve maçta da tüm stat oyuncumuzu ayakta alkışlayınca tüylerimiz diken diken oldu'' diye anlattı.

***

Kaynak: DHA

Gelişmelerden Haberdar Olun

@