Beşiktaş'ın sezon başında İspanyol devi Barcelona'dan kiraladığı yıldız futbolcu Miralem Pjanic, siyah beyazlı takımda kalmak istediğini söyledi.

Transferi çokça konuşulan Bosnalı futbolcu Barcelona'ya geri dönmek istemiyor ancak Kartal'ın bu yolda en büyük problemi aldığı maaş...

Beşiktaş 'ın Barcelona'dan kiraladığı Miralem Pjanic Katalanlara dönmek istemiyor. Tecrübeli oyuncu siyah-beyazlılarda kalmanın hesabını yapıyor.

Dünyaca ünlü yıldızın isteğinin gerçekleşmesindeki en büyük engel ise maaş yükü.

İstanbul'da olmaktan ve Beşiktaş'da oynamaktan mutlu olan Miralem Pjanic, Barcelona'ya dönmek istemiyor.

Boşnak yıldızın takımı benimsemesi ve disiplinli çalışması başkan Ahmet Nur Çebi ve teknik ekibi memnun ediyor. Pjanic'in kalmak istemesi nedeniyle Çebi, Barcelona ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

Gözden kaçırmayın

Ali Ece'den Can Bozdoğan önerisi! "Uzun vadede İbrahim Üzülmezleştirip..." Ali Ece'den Can Bozdoğan önerisi! "Uzun vadede İbrahim Üzülmezleştirip..."

Pjanic için Barcelona'ya kiralama bedeli ödemeyen Beşiktaş, yıldız oyuncunun maaşının bir kısmı olan 2.75 milyon Euro'yu karşılıyor. Katalanlar ile konuşmaya hazırlanan Çebi, Barcelona'dan Pjanic'in 9 milyon Euro'luk maaşının bir kısmını ödemesini rica edecek. (SABAH)