TRTSpor'un spor yorumcusu Serdar Ali Çeliker milli maç arasında Beşiktaş'ın Petr Cech'i İstanbul'a getirerek ailesiyle birlikte gezdirdiğini iddia etti.

Beşiktaş bir yandan şampiyonluk için tüm kozlarını oynamaya başlarken, diğer bir yandan da önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başladı.

Önümüzdeki sezon Vodafone Arena’da oynayacak olan ve bu sebeple kadrosunu yıldızlarla donatmak isteyen siyah-beyazlı yönetim Petr Cech ile yakından ilgileniyor.

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den sistem vurgusu! Valerien Ismael'den sistem vurgusu!

Menajerler aracılığıyla ısrarlı bir şekilde Beşiktaş’a önerilen Çek kaleci için temaslarını “menajerler” aşamasında sürdüren siyah-beyazlı yönetim, “resmi ağızlardan” ise böyle bir transfer girişiminin olmadığı yönünde demeçler vermeye devam ediyor.

BEŞİKTAŞ ‘İHTİYACIMIZ YOK’ DİYOR AMA…

Bu demeçlerden biri de Ahmet Nur Çebi’ye ait. ebi, TRT Spor’da yayınlanan Kuşak Çatışması adlı programda yaptığı açıklamada Cech’e ihtiyaç duymadıklarını ve çok iyi kalecileri olduğunu ifade etti. Çebi’nin açıklamalarının ardından flaş bir iddia da programın yorumcusu ve Habertürk yazarı, Show TV Spor müdürü Serdar Ali Çeliker’den geldi. Çeliker, Beşiktaş’ın milli takım arasında Petr Cech’i İstanbul’a getirdiğini iddia etti.

Milli maç arasında İstanbul’a geldiği iddia edilen Petr Cech, Çek Cumhuriyeti’nin Letonya ile oynadığı maçta forma giymişti. Chelsea menajeri Jose Mourinho da kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Cech’in Chelsea’ye büyük katkılar sağladığını ve ayrılmayı talep etmesinin oldukça normal karşılanması gerektiğini dile getirmişti.