Beşiktaş mücadelesini de analiz eden Vitor Pereira'nın yardımcısı Ribeiro, devre arasında ilginç tespitlerde de bulundu.

 Siyah-beyazlı takımın durumunu değerlendiren Portekizli, "Beşiktaş'ın defansı çok kötü. Bu savunmayla işleri zor. Çok iyi hücumcuları var ama savunma yapamıyorlar" değerlendirmesini yaptı.


SİZE DEMİŞTİM
Beşiktaş, Kasımpaşa'ya yenildi, Fenerbahçe yeniden hayata döndü... Bu durum Samandıra'daki havaya da anında yansıdı. Bir günlük iznin ardından Torku Konyaspor maçının hazırlıklarına dünden itibaren start veren sarı-lacivertli futbolcuların yüzünde adeta güller açıyordu. Takımının bu görüntüsü Vitor Pereira'yı da keyiflendirdi. Portekizli teknik direktör, dünkü antrenman öncesi oyuncularını bir araya toplayarak kısa bir toplantı yaptı.

ZİRVEYE BİZ OTURACAĞIZ
"Size söylemiştim lig daha bitmedi diye. Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini de söylemiştim. Gördüğünüz gibi ipler artık bizim elimizde" sözleriyle oyuncularını motive eden Pereira, sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüzde şimdi iki çok önemli ve kritik maç var. Torku Konyaspor ve Galatasaray'ı yenerek lider olacağız. Bu iki galibiyetin ardından lider kalarak sezon sonuna kadar da orada kalacağız. Ben size inanıyorum ve güveniyorum. Siz de şampiyonluğa inanın ve bunu ne kadar istediğinizi sahada herkese gösterin."