Pepe'ye 2 gün süre...

Beşiktaş, Pepe transferini en geç gelecek hafta başında bir sonuca bağlamak ve gerekirse alternatif hamlesini yapmak istiyor.

GÜNDEM 30.06.2017 - 11:50 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Yıllık 5 milyon euroluk sözleşmeyle iki yıllık anlaşma ve 2,5 milyon euro imza parası isteyen Pepe için Paris Saint Germain ile rekabet halindeki siyah beyazlılar, son teklifini yaparak Portekizli futbolcuya iki gün süre verecek.

***

Paris Saint Germain'in 1+1 yıllık sözleşme önerisi karşın 2 yıllık anlaşma teklif eden Beşiktaş önerdiği ücretti bir miktar artıracak.

Beşiktaş, alternatif olarak görüşüp prensipte teklife olumlu yanıt veren Adil Rami için Sevilla ile yaptığı bonservis pazarlığını da sürdürüyor. Siyah beyazlılar İspanyol kulübünün istediği 6 milyon euro'yu 3 milyon euroya çekme konusunda büyük aşama kaydetti.

***

Takımda kalmasını sağlamak için Aboubakar konusunda Porto ve Lorient ile görüşmelerini de sürdüren Beşiktaş; yıldız golcünün durumunu da hafta başında netleştirecek. Alternatif olarak gündemdeki Miguel Borja konusundaki görüşmelere de devam ediliyor.

Yeni sezon için cumartesi günü topbaşı yapacak Beşiktaş'ta milli futbolcular pazartesi günü takıma katılacak.

Bu arada Mustafa Pektemek, Milosevic, Pedro, Boyko, Aras, Ömer gibi futbolcuların ilk kamp dönemi sonrasında kiralık ya da bonservisiyle verilmesi bekleniyor.

***

Haber Kaynağı: Beinsports

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@