Pepe'nin oynama isteği umut verici..!

Süper ligin ilk haftasının ardından Metin Tekin, Pepe hakkında gazetesi Sabah'a değerlendirmelerde bulundu. Tekin, Pepe'nin oynama isteğinin fazla olmasına dikkat çekti ve bunu ilerisi için oldukça umut verici buldu.

GÜNDEM 16.08.2017 - 13:25 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Bu kadar oynama isteğiyle sahada olan bir Pepe...

Pepe hata yaptı mı, yaptı. İlk lig maçında da yaptı, Konyaspor Süper Kupa maçında da yaptı. Ama ben beğendim. Çok beğendim hatta. Pepe'yi beğenmek çok ilginç bir şey değil belki ama Pepe'yi yaşla beraber yorumladığım zaman iyi durumda buldum. Futbol oynama isteği çok fazla hala. Fizik kalitesinde kayıplar olduğunu görmedim. Çok önemli bu yaştaki bir oyuncu için. Ben o yüzden çok faydalı olacağını ve daha üst seviyeler için daha da faydalı olacağını düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi'ne de farklı çıkacağını düşünüyorum. Bu kadar oynama isteğiyle sahada olan bir Pepe, Beşiktaş için çok umut verici bence.

***

Medel ile daha da farklı olur!

Şimdi ne olacak defansif organizasyon? Yanında kim oynayacak, Tosic mi? Tamam Tosic'le idare eder. Medel ile daha farklı olacağını düşünüyorum ben. Atiba'nın yerine de oynayabilir Medel. Medel'in çok kullanışlı bir transfer olduğunu düşünüyorum.

***

Kaynak: Sabah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@