Kartalbakışı - Perşembe günü Avrupa Ligi grup mücadelesinde Belçika'nın formda ekibi Genk ile puan mücadelesi verecek Beşiktaş'ta sakatlıklar can sıkıyor. Bir süredir sakatlık nedeniyle Adriano'dan faydalanamayan siyah beyazlılar, milli takım dönüşü Pepe ve Ljajic'ten de ilk resmi maçta faydalanamadı.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, Pepe ve Ljajic'in Perşembe akşamı oynayıp oynamayacakları bugün belli olacak. Gazetedeki haber şu şekilde;

Genk maçının hazırlıklarını günde tek idmanla sürdüren Beşiktaş’ta, Adriano takımla birlikte çalışmalara devam ederken, Pepe ve Ljajic’e özel program uygulandığı bildirildi.

Dün akşam basına kapalı bir taktik antrenmanı gerçekleştiren siyah-beyazlı takım, idmana ısınma hareketleriyle başladı. Teknik Direktör Şenol Güneş yönetimindeki antrenman, dar alanda pas çalışmasıyla devam etti.

İdmanın son bölümünde çift kale maç yapan siyah-beyazlı oyuncular, daha sonra şut çalışmasına geçti. Pepe ve Ljajic’in oynayıp oynamayacakları ise bugünkü idmanda yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacak.