‘PARALARINIZ YATACAK’

Beşiktaşlı yöneticiler 6 Kasım'da oynanan Partizan maçının öncesinde futbolculara moral vermek için önceki akşam Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma yaptı...

FUTBOL 07.11.2014 - 11:10 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaşlı yöneticiler 6 Kasım'da oynanan Partizan maçının öncesinde futbolculara moral vermek için önceki akşam Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma yaptı... Beşiktaş Başkanı’nın da bulunduğu toplantıda, oyunculara F.Bahçe ile oynanan derbide Emre Belözoğlu ile Veli Kavlak’ın kavga ettiği sırada çekilen fotoğraf gösterildi ve bu kare üzerinden sert bir dille ‘Birlik olun’ mesajı verildi.

‘PARALARINIZ YATACAK’

Yöneticiler, “Bakın bu karede Emre, Veli’nin gırtlağına sarılmış... Yanında da bir sürü F.Bahçeli oyuncu var... Emre bu hareketi onlardan cesaret alarak yapıyor... Peki diğerleriniz nerede? Veli’nin yanında neden hiçbiriniz yok? Siz takım arkadaşınızın ve Beşiktaş’ın haklarını böyle mi koruyorsunuz? Siz bir ekipsiniz... 

Emre’nin Veli’nin gırtlağına sarılması, Beşiktaş’ın gırtlağına sarılması demektir... Sahada hepiniz hem birbirlerinize hem de Beşiktaş’a sahip çıkmalısınız” ifadeleriyle oyunculara sitem ettiler. 

Öte yandan futbolculara bir de müjde verildi. Yöneticiler, “Tüm alacaklarınız en geç çarşamba gününe kadar hesaplarınıza yatacak. Bizler sizlere daha önce bunun sorun olmayacağını söylemiştik ve verdiğimiz sözü yerine getireceğiz. Tüm paralarınızı alacaksınız” dediler.

 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@