TRTSPOR muhabiri Fırat Günayer KartalBakışı'na Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Oğuzhan Özyakup ve Sosa beraber oynamlı mı ? ''Oğuzhan şuan için o güçe ve fiziğe sahip değil.Beşiktaş'ın kilidi açamadığı maçlarda Oğuzhan Özyakup ve Jose Sosa hamlesi ile kilidi açabilir.''

 

Slaven Bilic 70. dakikadan sonra oyun kontrolüne çare bulmalı.''Demba Ba ve Jose Sosa oyundan çıktıktan sonra Beşiktaş'ta saha içinde gözle görünür bir düşüş gözüküyor.'' Demba Ba ve Jose Sosa'nın oyundan çıktığı Asteras ve Karabük maçında Beşiktaş bu sıkıntıları yaşadı.

 

Beşiktaş büyük takım.Beşiktaş 2 - 0 öne geçtikten sonra 3,4,5 golleri aramalı.Büyük takım böyle olunur.Beşiktaş'ın yedek kulübesinde de çok kaliteli isimler var.Cenk Gönen yetenekli kaleci.19 yaşında Milli takıma seçildi.Kişilik ve karekter anlamında da Cenk Gönen çok iyi bir insan.Tolga Zengin'de Beşiktaş'ın kaliteli kalecilerinden biri.Tolga Zengin'in şansız sakatlar yaşaması,performansını etkiledi.

Gözden kaçırmayın

Giacomo Bonaventura transferde liste başında Giacomo Bonaventura transferde liste başında

 

Hafta sonu çok güzel bir maç olacak.Ersun Yanal'ın açık ve cesur futbolu, süper ligin 2 kaliteli takımı bize çok zevkli bir maç seyrettirecek.

 

KARTALBAKIŞI/ÖZELHABER