Ozi el yakıyor

İnter'in peşinde olduğu Oğuzhan Özyakup için siyah-beyazlılar Saphir Taider ve Diego Laxalt ile '2 milyon euro' da para istedi.

FUTBOL 09.06.2015 - 03:18 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş yönetimi bir yandan takımı güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da transfer yapabilmek için tüm şartları zorluyor. Oyuncu alabilmek için oyuncu satmak zorunda olan siyah-beyazlılar, İnter'in yakın takibinde olan Oğuzhan Özyakup'la ilgili farklı natifler üzerinde çalışıyor. Yönetim, sezon başında 4 senelik yeni anlaşma yapılan Oğuzhan'ı elden çıkarmayı çok istemese de; gelen teklifleri de göz ardı edemiyor. Hatta son olarak Oğuzhan için daha önce farklı oyuncuların da yer aldığı bir teklif paketi hazırladığı iddia edilen İnter'e bu kez Beşiktaş'ın kontra bir teklif yaptığı iddia edildi. 

İki yeni genç yıldız 
Siyah-beyazlıların İtalyan ekibinden Oğuzhan'a karşılık geçen sezon Sassuolo'da kiralık oynayan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Saphir Taider ile Genoa'da kiralık oynayan 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Diego Laxalt'ı istediği iddia edildi. Orta saha oyuncusu Taider ve sol açık Laxalt'ın üzerine 2 milyon euro da para isteyen Beşiktaş'ın; bu iki oyuncunun siyah-beyazlı formayı giymek istemesi durumunda Oğuzhan'ın gitmesine izin verebileceği belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@