Özen'i Yollayın Bu İş Bitsin

Transfer zirvesinde 2 isim, 'Böyle olmuyor, Önder Özen'i gönderin" diye Orman'a baskı yaptı. Orman, 'Zaten gönderdim' deyince herkes şaşkına döndü. Orman durumu anlattı: 'Gönderdim ama Güney Amerika'ya 10 numara almaya.'

GÜNDEM 03.06.2014 - 01:58 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

BEŞİKTAŞ'TA merakla beklenen transfer zirvesi dün geniş katılımlıyapılırken görüşmede ilginç kavgalar yaşandı. Geçtiğimiz hafta Diego'nunkaçırılması yüzünden "Güzel yemekler yan masaya gidiyor, bizim tabakboş kalıyor" kavgası yaşayan yönetimde dün de Önder Özen krizi patladı.Fikret Orman, Akaretler'deki kulüp binasındaki yönetim kurulunda bazıisimlerle büyük gerilim yaşadı.

ÖZEN'İ YOLLAYIN BU İŞ BİTSİN


ToplantıdaMetin Albayrak ve bir yönetici Önder Özen konusunda tavır koydu.Transferde şu ana dek istenilen girişimlerden sonuç alınamamasınınfaturasını Özen'e çıkartan iki yönetici, "Bakın sayın Başkan. Bu işlerböyle olmuyor. Yine yürümüyor, yürümeyecek de. Önder Özen'i gönderelim,bu sorunlar da bitsin" teklifinde bulundu. Bu şok girişim karşısındasoğukkanlı bir şekilde davranan Orman, "Bak! Gönderdim zaten" diye yanıtverdi. Bu söz üzerine yöneticiler büyük çaplı bir şok geçirip suskunlukyaşadı. 

BU SAATTEN SONRA ARTIK SUSUN


Birsüre duraklayan yöneticilerin şaşkınlığını gören Orman, "Özen'igönderdim ama Güney Amerika'ya. Sizin yapamadığınızı yapsın diye. GüneyAmerika'da bize uygun bir 10 numara bakacak" dedi. Orman istikrarbeklentisini şu şekilde anlatıp, yöneticilerinden artık susmalarınıistedi: "Bazılarınız anlatıyor, yok yeni hoca, yok şu futbolcu falanfilan diye. Beşiktaş'ın başına ne geldiyse sürekli teknik direktördeğiştirmekten geldi. Artık bu söylemlerden gına geldi. Kadroyu silbaştan yapmayacağız. Aynı hataları tekrarlamayacağız. Şu an uğraştığımızkonu bizden öncekilerin bıraktığı borç yükü. Önder Özen sayesinde enuygun futbolcuları en uygun ücrete alacağız."