Özen'den İnce Hesaplar

Önder Özen,Fenerbahçe ile aralarındaki puan farkını ikinci yarıda kapatacaklarını söyledi.

ÖZEL 22.12.2013 - 12:09 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Önder Özen ligin ikinci yarısı için titiz çalışmalar yürütmeye devam ediyor.Beşiktaş camiası ve yakın çevresiyle sürekli fikir alışverişinde bulunan Önder Özen lider Fenerbahçeile olan  puanlık farkının ligin ikinci devresinde kapatabileceklerineinandığını söyledi.


Takıma yeni katılan oyuncuların, sisteme alışmalarının zaman aldığınıbazı maçlarda uyum sorunu yaşadıklarını kaydeden Önder Özen, ''Ancakbana göre bu ligin en kaliteli kadrosuna sahip takımıyız. Belki bunusonuçlara tam olarak yansıtamadık.Ancak takım olarak her şeyinfarkındayız. Zaman zaman sakatlıklar, eksiklikler yaşadık, takımıetkileyen durumlar oldu ancak tabii ki bunların hiçbirisi bahane değil.Şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyoruz ve bunun dışında oluşabilecekher sonuç bizim için başarısızlık demektir'' diye konuştu.


Beşiktaş'ın istediği yerin her zaman ''zirve'' olduğunu kaydeden Önder Özen, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Maalesef zirvede değiliz. Taraftarınhoşuna giden, güzel oynadığımız birçok maç oldu ancak bunun yanındabizden hiç beklenmeyecek kadar kötü oynadığımız maçlar da oldu. İnişliçıkışlı bir ilk yarı geçirdik. Bu durum 2. yarı için bize bir göstergeolacaktır. İlk yarıda iyi oynanan maçları göz önüne alıp onların üstünekoyarak devam edersek, 9 puanlık farkı 2. yarıda kapatabileceğimizidüşünüyorum. Kendi sahamızda  oynayacağımız derbi maçlarını aldığımıztakdirde ki; biz o maçları alacağımıza inanıyoruz. O zaman fark inecek.


İkinci yarı yükselişe geçeceğiz. Kimse merak etmesin.Şampiyonluğa daha ciddi motive oluyoruz.Lider olmak kolay değil ama onu devam ettirmek daha zor” şeklinde konuştu.Takım olarak şampiyonluğa kenetlenmiş durumdayız. Takımın nasıl biryapıya sahip olduğunu bildiğim için, hedefime ulaşacağımızdan hiç şüphemyok" dedi.Gelişmelerden Haberdar Olun

@