Özen,Bilic İstemiyor'Yönetim Israrcı'

Beşiktaş'ta Futbol Direktörü Önder Özen ile Başkan Fikret Orman ve yönetm kurulu üyeleri arasında Ronaldinho sorunu devam ediyor.

ÖZEL 29.12.2013 - 12:09 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Futbol Direktörü Önder Özen, Sezer Öztürk'ün transferinde, "Fenerbahçe'den oyuncu almayacağız" demişti. Önder Özen'in Sivasspor'un golcüsü Eneramo'ya da onay vermediği ve yönetimin büyük baskısı sonucu bu transferin gerçekleştirildiği öğrenildi.


Brezilya'lı yıldız futbolcu Ronaldinho'yu yönetimin çok istemesi, Önder Özen ve Bilic sıcak bakmaması bu transferde sorun çıkarmaya devam ediyor.
Özen'in, "Ronaldinho'nun yaşı 34. Üstelik ağır birsakatlık yaşadı. İyileşse bile tekrar sakatlanma riski çok yüksek" diyegörüş bildirmişti.


Maliyetlerinin çok yüksek olması sebebiyle  Andrea Pirlo ve Diego gibi isimler ile temasa geçmeyen yöneticiler, Önder Özen'in ''Transfer politikasını, genç ve potansiyeli yüksek oyuncu bulma üzerine kurma'' fikrine sonuna kadar ısrarcı olacağı öğrenildi.


Bilic ve Önder Özen'in fikri ise yıldız transferlerde akışa kaptırırsak kendimizi hem ekonomik külfet gelecek hem de idari veteknik hatalar yapmak zorunda kalıyoruz. Takımı yenileme adına yapılacakşeylerin takımın bu süreçteki ekonomik kaybının yanında teknik olarakda olumsuz etkileniyor”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@