Yine Akhisar yine turnike rezaleti!

Takımımızı desteklemek için Türkiye'nin her yerinden Akhisar'a akın eden taraftarımız, her Akhisar maçında olduğu gibi maça girerken sorunlarla karşılaştı.

ÖZEL 13.04.2018, 21:52 14.04.2018, 02:22 Kartal Bakışı
187

Geçmiş senelerde olduğu gibi Akhisar deplasmanına giden taraftarlarımızı turnike rezaleti karşıladı. Maç başladıktan 40 dakika sonrasında bile dışarıda kalan biletli taraftarlarımız oldu.  İşte bir takipçimizin gönderdiği o anlar.

Yorumlar (1)
Necsoy 3 yıl önce
Akhisar ve Manisa yönetimlerinin geleneksel yıldırma politikası..!! biz 4 kişi gittik..2 kişi bilet bulup girebildi..İstanbul kulüpleri onlara en düşük bilet fiyatını uygularken bu camialar yıllardır fahiş politikaya devam ediyorlar..

üstüne üstlük te gelen konuk takım taraftarına 1-2 kapıdan giriş verip polis eziyetine,biber gazına maruz bırakıyorlar..kendi taraftarları ve yeni yetmeler bedava veya daha ucuz biletlere yan tribünlere 2 dakikada doluşuyorlar...Bu zihniyete para kazandırmamak ve mülteci muamelesi görmemek için de deplasman maçlarından uzak duruyoruz...

TFF,Spor Bakanlığı,Kulüpler Birliği,Beden Terbiyesi GM ise hala stadların neden boş kaldığını çözememekte ısrarcılar..!!