Yine Akhisar yine turnike rezaleti!

Takımımızı desteklemek için Türkiye'nin her yerinden Akhisar'a akın eden taraftarımız, her Akhisar maçında olduğu gibi maça girerken sorunlarla karşılaştı.

Geçmiş senelerde olduğu gibi Akhisar deplasmanına giden taraftarlarımızı turnike rezaleti karşıladı. Maç başladıktan 40 dakika sonrasında bile dışarıda kalan biletli taraftarlarımız oldu.  İşte bir takipçimizin gönderdiği o anlar.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 02:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necsoy
Necsoy - 11 ay Önce

Akhisar ve Manisa yönetimlerinin geleneksel yıldırma politikası..!! biz 4 kişi gittik..2 kişi bilet bulup girebildi..İstanbul kulüpleri onlara en düşük bilet fiyatını uygularken bu camialar yıllardır fahiş politikaya devam ediyorlar..

üstüne üstlük te gelen konuk takım taraftarına 1-2 kapıdan giriş verip polis eziyetine,biber gazına maruz bırakıyorlar..kendi taraftarları ve yeni yetmeler bedava veya daha ucuz biletlere yan tribünlere 2 dakikada doluşuyorlar...Bu zihniyete para kazandırmamak ve mülteci muamelesi görmemek için de deplasman maçlarından uzak duruyoruz...

TFF,Spor Bakanlığı,Kulüpler Birliği,Beden Terbiyesi GM ise hala stadların neden boş kaldığını çözememekte ısrarcılar..!!