''Verilen Sözleri Tutmadı''

Beşiktaş Kongre Üyesi Masis Kuyumcu, KartalBakisi.com'a konuştu.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
189
''Verilen Sözleri Tutmadı''

Beşiktaş Kongre Üyesi Masis Kuyumcu, KartalBakisi.com'a konuştu.

*Beşiktaşyönetimini nasıl buluyorsunuz?-Başarısız buluyorum. Verilen sözleri tutmadığını düşünüyorum. Stadyumprojesi dışında verilen sözler tutulmadı. Eski yönetime hesap sormasözü gibi, bir çok söz tutulmadı.Ahmet Nur Çebi dışında Beşiktaş yönetimini başarısız buluyorum.

*Borçlaraçıklandı geçtiğimiz günlerde, borçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?-Görüldüğü üzere borçlar artmış. Artan borçlar hakkında konuşmak yersizolur. Daha önce yapılan hatalar veya yanlışlar yine yapılmış ki, borçlarartmış. Bu konuda konuşmak yersiz olur.

*Stadyum projesi hakkındane düşünüyorsunuz?


-Aslında stadyum projesi olarak yönetimi başarılı buluyorum. Yıllardırkongrelere gittiğimiz zaman maketleri görmekten sıkılmıştık. En azındanBeşiktaş yönetimi stadyumu yıktı, yeni stadyum için çalışmalara başladı.Bu anlamda verilen sözleri tutmuş oldu. İnşallah diğer verilen sözleride tutarlar.


Beşiktaş'ı iyi buluyorum. Stoper eksikliği dışında pek fazlasıkıntısı yok gibi. İbrahim Toraman ve Ersan Adem Gülüm başarısızdı,Escude'de Sivok ile iyi ikili olmuştu. Ancak Sivok'un sakatlanmasınınardından sorunlar yaşandı. Pedro Franco ile çözülebilirdi bu sorun banagöre kötü futbolcu değil, iyi bir futbolcu. Onla çözülebilir bu stopersorunu. Bir de Hugo Almeida ile golcü sorunu var. Bu sorunlar dışındaBeşiktaş'a baktığımız zaman sorun yok.

Yorumlar (0)