Uğur'un Son Pürüzleri

Akhisar Belediyespor'da bu yıl önemli işlere imza atan Uğur Demirok'u kadrosuna katmak istiyor.

ÖZEL 08.12.2013, 11:56
175
Uğur'un Son Pürüzleri

Akhisar Belediyespor'un başarılı futbolcusu Uğur Demirok, Beşiktaş'a çok yakın.

SporToto Süper Lig takımı Akhisar Belediyespor'un başarılı genç stoperiUğur Demirok ile ilgilenen Beşiktaş bu transferle ilgili önemli adımlarattı.

Galatasaray altyapısıdan yetişen ve Akhisar takımındagösterdiği performansla beğeni toplayan Uğur Demirok ile prensipteanlaşıldığı ve transferin gerçekleşmesi için son pürüzlerin kaldığıöğrenildi.

Beşiktaş'ın Uğur Demirok transferini ocak ayının başına kadar sonuçlandırmayı istiyor.Akhisar Belediyespor’da sergilediği performansla bir anda tüm dikkatleriüzerine çeken genç savunma oyuncusunun başta Bursaspor olmak üzereçeşitli Süper Lig takımlarının listesinde olduğu öğrenildi. AkhisarBelediyespor, Hamza Hamzaoğlu’nun göreve gelmesinden sonra son haftalardaki performansıyla yıldızlaşan  Uğur da savunmada sergilediği performanslaadeta yıldızlaştı.Talibi çok

Güçlüfiziği ve hava toplarındaki hakimiyetiyle defansına güven veren Uğur,“Pek çok takımdan transfer teklifi alıyorum. Hangisi olur bilmiyorum amabenim asıl amacım Ay-Yıldızlı formayı giyip, uzun yıllar bu formayabaşarıyla hizmet etmek. Bunun için var gücümle mücadele edeceğim” dedi.Akhisar ile sözleşmesi sezon sonunda biten Uğur Demirok’u Bursa, SivasElazığ, Gençlerbirliği ve Çaykur Rizespor’un istediği biliniyor. 

Yorumlar (0)