'Trabzon'la İpler Koptu'

Trabzonspor yönetimine ve teknik heyetine çok yakın olan spor yorumcusu Olcay Çakır, Olcan Adın transferini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 29.05.2014, 18:24
191
'Trabzon'la İpler Koptu'

Olcan Adın transferinde sözüne itibar ettiğim, güvendiğim, arkadaşlardan, dostlardan Olcan Adın'ın Beşiktaş ile anlaştığını duydum.Trabzonspor'da şuan yönetim ve teknik heyette inanılmaz bir kaos ortamı var.Hami Mandıralı'nın Trabzon'da kalıp kalmayacağı bile şuan net değil.Olcan Adın konusunda Beşiktaş'ın daha çok şanslı olduğunu görüyorum.Çünkü Trabzonspor taraftarının, camiasının Galatasaray'a karşı Burak Yılmaz, Umut Bulut, Selçuk İnan transferlerinden sonra Galatasaray'a karşı bir buruklukları var.Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi'nin memleketi Trabzon, Tolga Zengin transferinde Ahmet Nur Çebi büyük bir rol oynamıştı.Olcan Adın transferinde de Ahmet Nur Çebi'nin etkisi olucağını düşünüyorum.Olcan Adın'ın menajeri Fazıl Özdemir, "Kesin olan bir şey var ki Olcan gelecek sezon Trabzonspor'da olmayacak, açıklaması bile Olcan'ın yeni sezonda Trabzonspor ile iplerin koptuğunu resmen ifade ediyor.


Benim kendi kişisel görüşüm yıllardır Trabzonspor camiası içindeyim. Olcan Adın'ı Beşiktaş'a daha yakın görüyorum.Tabi bu konuda imzalar atılmadan net ifadeler kullanamayız.


Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Olcan'ı kadromuzda görmek istiyoruz. Trabzonspor Kulübü ile Olcan'ın transferi için görüşmelerde bulunduk, ifadeleri kullanmıştı.

Yorumlar (0)