Terim Hayran Kaldı

Beşiktaşlılar Göz Doldurdu. Oğuzhan'a Hayran Kaldı.Türkiye A Milli Futbol takımı hazırlık karşılaşmasında İrlanda'yı 1-0 yenerken, forma şansı bulan Beşiktaşlı oyuncular göz doldurdu.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
164
Terim Hayran Kaldı

Beşiktaşlılar Göz Doldurdu.Oğuzhan'a Hayran Kaldı.Terim,Oğuzhan bu takımın beyni olucağını dile getirdi.

TürkiyeA Milli Futbol takımı hazırlık karşılaşmasında İrlanda'yı 1-0 yenerken,forma şansı bulan Beşiktaşlı oyuncular göz doldurdu.

Beşiktaş'ıngenç yıldızı Oğuzhan Özyakup, oynadığı futbolla dikkat çekerken, MilliTakımla bugün sözleşme imzalayan Milli Takım teknik direktörü FatihTerim kendisine hayran kaldı. Oyunda kaldığı süre içerisinde çok iyi birgörüntü çizen Oğuzhan, yerini Burak Yılmaz'a bıraktı.

Öte yandankarşılaşmaya ilk 11'de başlayan Beşiktaş'ın diğer futbolcuları TolgaZengin ve Ersan Adem Gülüm'de iyi bir görüntü çizdi. 90 dakika sahadakalan iki futbolcu da iyi bir izlenim verirken, bu maçta kalesini golekapayan Tolga Zengin, bu sezon 14 maçta 9. kez bir maçta kalesini golekapamış oldu.

Oyuna sonradan gören Gökhan Töre ve Olcay Şahan'daMilli takım teknik heyetinin üzerinde durduğu ve yakından ilgilendiğifutbolculardan olurken, süre aldığı az dakikalarda kendilerine pek işdüşmedi.

Yorumlar (0)