''Teklif Sunuldu Cevap Bekleniyor''

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Jones transferi için çalışmalarını hızlandırdı.

ÖZEL 28.01.2014, 11:30
163
''Teklif Sunuldu Cevap Bekleniyor''

 Sürekli ilk on birde oynayacağı bir takıma transferolmayı isteyen Jones, birkaç gün içerisinde son bir görüşme yapacak.Jones, kendisiyle ilgilenen İngiliz kulüplerinin tekliflerini ise geriçevirdiği bildirildi.


Beşiktaş,  transferin son gününe kadar Jones'i bitirmek için çaba sarfedecek.Ligin ikinci yarısı orta sahasını güçlendirmek isteyen Beşiktaş,yaklaşık bir aydır temas halinde olduğu Jones'i  ile büyük orandaanlaşmaya vardı.Beşiktaş parasal sıkıntılar nedeniyle kadrosuna oyuncu katmakta zorlanıyor.Kulüp kasasının borçlardan dolayı ekside olduğundan dolayı, siyah beyazlı yönetim,Jones transferi için nakit krizini çözmeye çalışıyor.


Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Schalke'nin Amerikalı orta saha oyuncusu Jermaine Jones, kulübüyle tüm ipleri kopardı.


Alman ekibinin gelecek planlarında yer almadığını belirten genel menajer Horst Heldt, Deutsche Presseagentur'a verdiği demeçte, "Jones ile hem noelde hem yılbaşında telefonlakonuşmaimkanı buldum. Bu görüşmelerimizde ona yeni bir kontratsunmayacağımızıilettim." dedi.


Tekliflere açık olduklarını vurgulayan Almanyönetici, "Bana birkaçkulübün kendisiyle ilgilendiğini ve Almanya'dakalarak bunları düşünmekistediğini söyledi. Transfer dönemi yeniaçıldı, bizde tekliflereaçığız." şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)