TARAFTAR UEFA'YI PROTESTOYA HAZIRLANIYOR

Salı gecesi Dinamo Kiev ile oynanan Şampiyonlar Ligi grup maçında, İskoç hakem Thomson'ın rezalet kararlarıyla bir kabus yaşayan Kara Kartallar'ın dünyaca ünlü taraftarları Cumartesi günü Vodafone Arena'da protestoya hazırlanıyor.

ÖZEL 08.12.2016, 20:19 08.12.2016, 20:32 kartalbakışı.com
5950
Thomson maçta Beşiktaş lehine faul vermesi gereken pozisyonda rakip lehine penaltı vermiş ve Beck'i de oyundan atarak adeta Beşiktaş'ın fişini çekmişti. Bu da yetmezmiş gibi son golde bariz ofsayt olan pozisyonu yok sayarak adeta Beşiktaş'a bir gol daha atmıştı. 

Maç içindeki skandal kararlarla ve taraflı yönetimiyle, maçı yayınlayan tüm yabancı ülke televizyonlarındaki yorumcuların ağır eleştirilerine maruz kalan İskoç hakem Thomson için "Uefa'nın oyunu" yorumları yapıldı. Uefa'nın kasıtlı olarak bu hakemi atadığı ve Beşiktaş'ımızı eleyebilmek için oyunlar içinde olduğu yorumları kulislerde dolaşıyor.
Bütün bu oyunlara ve skandallara karşı Beşiktaş'ımızın üretken taraftarı Uefa'yı protesto edecek.

Çeşitli pankartlar ve bayraklarla skandal kararlara dikkat çekecek olan Beşiktaş taraftarı, hem takımını motive etmeyi hem de maçta yaşanan olaylara dünya basının dikkatini iyice çekebilmeyi planlıyor.

KARTALBAKIŞI - ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
kartal şeyhmus 4 yıl önce
1958 den beri bjk liyim bu hakem kadar adi şerefsiz aşağılık insanlıktan nasini almamış bu mahlukatı yüce rabmime havele ediyorum dileğim en kısa zamanda layığını versin
AllahinaKadarGirtlak 4 yıl önce
Arkadas butun sayfaya alakasiz videolar koymussunuz gereksiz kalabali yapiyor ve acikcasi rahatsizlik veriyor dayimin oglu anladin.