Taraftar Ospina diyor...

Beşiktaş ara transfer döneminde en çok ihtiyaç duyulan bölge olan Kaleci arayışlarını sürdürürken, taraftarların her geçen gün heyecanı daha da artıyor.

Şu ana kadar gündeme gelen isimler arasında en büyük heyecanı Arsenal'de görev alan Ospina yaratırken beklentiler bu yönde giderek artıyor.

Taraftarlar özellikle sosyal medya üzerinden hazırladıkları görsellerle, hem Beşiktaş yönetimine, hem de Ospina'ya adeta mesaj gönderiyor.
Yıldız kalecinin sosyal medya hesaplarını  ablukaya alan Beşiktaş taraftarları, oyuncunun neredeyse her hareketini takip ediyor. Ospina'nın son olarak Instagram hesabından, Arsenal formasıyla çekilmiş fotoğrafını kaldırması bile "Beşiktaş'a mı geliyor" şeklinde algı yarattı.

Bazı taraftarlar ise, Formalarının arkasına Ospina ismini yazdırmaya başladı.
Beşiktaş yönetimi kaleci arayışlarını olumlu şekilde sonlandırmadan, Ospina beklentisi de dinmeyecek gibi.

Sosyal Medya'da en son ortaya atılan iddia da beklenti içinde olan taraftarları heyecanlandırmaya yetti. Beşiktaş yönetiminin Kartal Yuvaları'na Ospina formaları hazırlattığı iddiası ortalığı karıştırdı. 

Kartalbakisi'nin ulaştığı yetkililer ise bu haberi doğrulamayor. Arsenal kulübüne teklifini sunan ve olumsuz yanıt almasına rağmen, bu isim konusunda beklemeye geçen yönetimin diğer adaylar üzerinde de çalışmalarına devam ettiği belirtiliyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
refo-refo
refo-refo - 3 yıl Önce

takımımız düşük bütçeyle kurulu kanını akıtan topçularla dolu.. ama birisi de çıkıp transfer yapılmadı diye beceriksizlikle suçlarsa bu dur kardeş demek gerekir. q7 gomez rodolfo bech tolgay bunlar gelirken alkış yapıyordunuz. haksızlık yapmayın

O. Erhan Keskin
O. Erhan Keskin - 3 yıl Önce

Hayal içinde yaşayan ... içinde ölür. Bu yönetim kaleci transferi de yapamayacak, stoper transferi de... Beceriksizler!