'Takviye İstiyorum'

Slaven Bilic devre arasının yaklaşmasına sayılı günler kala, takviye istediğini açık bir şekilde dile getirdi.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
109
'Takviye İstiyorum'

Beşiktaş  Teknik Direktörü Slaven Bilic'in  devre arasındaöncelikle defans ve forvete  transferi istediği, yönetimin de bunun için yabancıkontenjanında yer açmaya çalıştığı belirtildi.


Yollarınayrılması planlanan futbolcuların başında Dentinho'nun geldiği, bufutbolcuyla yolların kesin olarak ayrılacağı bildirildi.
Forvet ve defans için araştırmalara başlayan siyah beyazlılaröncelikle teknik kapasitesi yüksek bir futbolcu almayı düşündükleriifade edildi. Slaven Bilic  Elazığspor maçı için kadroda da değişikliğe gideceği belirtildi.Beşiktaş, Elazığspor maçının hazırlıklarını da sürdürürken, futbolcularıylabir toplantı yapan Teknik Direktör Slaven Bilic uyarılarda bulunduğuifade edildi.Bilic'in "Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Eğerilk yarıyı kayıpsız kapatırsak yarışta büyük avantaj elde ederiz" dediğibildirildi.


Teknik Direktör Slaven Bilic  takımının takviyiye ihtiyacı olduğunusöyledi. Bilic, gol yollarındaki sıkıntının ciddi bir şekilde gözeçarptığı kaydederek, "Kulübün bu konudaki olanaklarını ben de merakediyorum. Ortak bir yere varabilirsek transfer yapmak açıkçası çokistiyorum ön tarafa. Sadece nitelik olarak değil aynı zamanda nicelikolarak da sayısal olarak da böyle bir transfere ihtiyacımız var''şeklinde yorumladı.


Yorumlar (0)